مدیرعامل MicroStrategy، مایکل سیلور، به سمت ریاست می رود تا بر بیت کوین تمرکز کند

 بر اساس بیانیه شرکت منتشر شده در روز سه شنبه، مدیر عامل  MicroStrategy، مایکل سیلور، برای تمرکز بیشتر بر استراتژی خرید بیت کوین و طرح های مربوط به حمایت از بیت کوین، از سمت خود کناره گیری می کند تا رئیس کل اجرائی  شود.

مدیرعامل MicroStrategy، مایکل سیلور، به سمت ریاست می رود

حقایق سریع

بر اساس این بیانیه، این به شرکت اجازه می دهد تمرکز خود را بین دو استراتژی شرکت تقسیم کند. یکی رشد تجارت نرم افزار سازمانی خود است، در حالی که دیگری بیت کوین است.

بعد از کناره گیری سایلر در 8 آگوست، رئیس فعلی شرکت، فونگ لی، سمت مدیرعاملی را بر عهده خواهد گرفت.

با توجه به دارایی 130000 بیت کوین در خزانه های خود، به قیمت روز چهارشنبه با ارزش تقریبی 2.9 میلیارد دلار آمریکا ، MicroStrategy بزرگترین دارنده بیت کوین شرکتی است.

Saylor گفته است که  ارزش این شرکت به‌عنوان یک صندوق غیررسمی بیت کوین  قابل معامله در بورس ایالات متحده آمریکا دو برابر می‌شود، به‌جای اینکه چنین خدماتی بارها توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار این کشور رد شود.

سهام MicroStrategy از ابتدای سال 50 درصد کاهش یافته است و در چند روز اخیر به 278.26 دلار بسته شد، در حالی که بیت کوین در این بازه زمانی 51 درصد سقوط کرد.

بر اساس آخرین گزارشات درآمد رسمی این شرکت،  در سه ماهه دوم سال 2022 ضرر محقق نشده 917.8 میلیون دلاری را به دلیل کاهش قیمت بیت کوین در مقایسه با قیمت خریداری شده دریافت کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست