“شواهد واضح” اتمام فاز تسلیم  2 ماهه بیت کوین درسال 2022 – تجزیه و تحلیل

 

چارلز ادواردز از Capriole می‌گوید سیگنال‌هایی مبنی بر اینکه بیت‌کوین در حالت تسلیم کلاسیک قرار دارد در همه جا وجود دارد و هر کدام  از این سیگنال ها یک «اتفاق نادر» هستند.

بر اساس تحلیل های جدید شواهد قابل توجهی مبتنی قرار داشتن در فاز تسلیم برای بیت کوین (BTC)  قابل مشاهده هستند که میتواند منتج به فرا رسیدن  تغییر روند به صعودی شود.

چارلز ادواردز، مدیرعامل ,شرکت مدیریت دارایی های رمزارز Capriole ، در تاریخ 3 آگوست در یک پیام توییتری ، آنچه را  که «12 نشانه تسلیم بیت‌کوین» نامید، منتشر کرد.

tidafy

” میزان شیب نمودار شاخص  بازده ریسک بیت کوین مثبت شد”.با توجه به اینکه قیمت بیت کوین از پایین ترین سطح چند ساله خود بهبود یافته است، اما همچنان در نزدیکی حمایت اصلی بازار خرسی قرار دارد، نظرات در مورد آنچه در آینده اتفاق خواهد افتاد متفاوت است.

برخی انتظار بازگشت به سطوح پایین تر از 17600 دلار در ژوئن را دارند،در حالی که برخی دیگر استدلال می کنند که یک «رشد کاهشی در بازار نزولی» می تواند ابتدا BTC/USD را تا 40000 دلار بالا ببرد.

از دیدگاه ادواردز، شواهد اولیه نشان می دهد که بیت کوین در ماه های گذشته به اندازه کافی نزولی بوده است و در پشت صحنه، بیت کوین بی سر و صدا در حال تسلیم شدن بوده است.

او در مورد 12 مثال کلیدی خود نوشت: «تعداد شواهد اولیه  برای تسلیم شدن بیش از حد بیت کوین امروز دیوانه کننده است.

  • “هر رخداد به تنهایی یک اتفاق نادر است و به احتمال مثبت تر شدن شیب شاخص ریسک-بازده بیت کوین در آینده می افزاید.”

علاوه بر سیگنال‌های رایج درون زنجیره‌ای از جمله MVRV و NUPL ، شواهد ادواردز شامل محرک‌های کلان مانند عملکرد ضعیف سهام ایالات متحده و رشد راکد عرضه پایه پول M2 است.

او با اشاره به اینکه S&P 500 بدترین بازدهی خود را از سال 1872 تاکنون به دست آورده است، ادامه داد: ما در 8 نسل گذشته بدترین کاهش تورم را در بازارهای سنتی شاهد بودیم.

“شواهد واضح” اتمام فاز تسلیم  2 ماهه بیت کوین در سال 2022, تیدافای

با این حال،عامل موفقیت در بازار نزولی بیت کوین در 2022، نرخی است که بازیگران اصلی صنعت سرمایه با آن تسلیم می شوند.

برای ادواردز، رویدادهای ورشکستگی در سلسیوس، و ویجر و دیگر شرکت ها ،  همراه با تسلا که اکثر دارایی های بیت کوین خود را با ضرر به فروش رساند، «نشانه نهایی تسلیم شدن» است.

او اظهار داشت: «در اینجا به سطح تسلیم نهادی نگاهی بیندازید.

  • اهرم یکی از بهترین شاخص‌ها برای تشخیص ارزندگی (over-value یا Under-value بودن)  بیت کوین است و بسیاری از موسسات رمز ارزی اهرمی اصلی از بازار رفته‌اند.

طبق داده‌های جداگانه از منابع نظارتی خزانه‌داری بیت‌کوین ، همچنان شرکت سهامی عام تسلا با دومین ذخایر بزرگ بیت‌کوین باقی می‌ماند، اما اکنون بسیار عقب‌تر از MicroStrategy و ذخایر  ۱۲۹۶۹۸ عددی بیت کوین آن است.

“شواهد واضح” اتمام فاز تسلیم  2 ماهه بیت کوین در سال 2022, تیدافای

“منطقه تجمیع بزرگ” برمی گردد

تسلیم شدن در میان ماینرهای بیت کوین نیز از زمان نزول به پایین ترین قیمت از اواخر سال 2020 آشکار بوده است.شانه دیگر داده های جدید این است  که با فروش موجودی اصلی بیت کوین خود ماینرها یک ریزش دراماتیک را به نمایش گذاشتند، و نشان می دهد بدترین دوره تسلیم ممکن است از قبل به پایان رسیده باشد .

فراتر از ماینرها، مقدار عرضه بیت کوین که با قیمتی کمتر از قیمتی که برای آن پرداخت شده است، به سطوحی رسیده است که ادواردز گفته است نشان دهنده انباشتگی و تجمیع است.

 

او در کنار نموداری از شرکت تجزیه و تحلیل درون زنجیره‌ای Glassnode نوشت: «درصد کل عرضه منتقل شده با زیان در ماه گذشته به 1.9٪ رسید.

  • از لحاظ تاریخی، زمانی که این معیار به 1.5 درصد می رسد، نشان می دهد که بخش بزرگی از بازار در رنج است. بیشتر آنها در مناطق انباشت و تجمیع عالی بودند.“شواهد واضح” اتمام فاز تسلیم  2 ماهه بیت کوین در سال 2022, تیدافای

 

نظرات بیان شده در نوشته صرفاً تحلیل تکنیکال و درون زنجیره ای به نقل از وب سایت کوین تلگراف می باشد .و هر نوع سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است، شما باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست