1. صفحه اصلی
  2. کیف پول سخت افزاری

کیف پول سخت افزاری

برای درک بهتر کیف های پول سخت افزاری بهتر است ابتدا با نحوه عملکرد کیف های پول کریپتو آشنا باشیم؛ بی راه نیست اگر فکر کنیم عملکرد کیف های پول کریپتو در واقع مانند کیف پول فیزیک و سنتی است؛که در واقع هسته و بنیاد اصلی هر دو در دسترس و امن نگه داشتن دارایی صاحب کیف است. البته از آنجایی که کیف پول رمزارز برای نگهداری دارایی های دیجیتال طراحی شده اند روشی که استفاده می کنند متفاوت و مناسب با ذات غیر فیزیکی رمز ارز ها است. در این روش کیف های پول رمزارز دارای شما را نگهداری نمیکنند بلکه کلید خصوصی دسترسی به دارای شما بر روی شبکه بلاکچین را امن نگهداری می کنند.

در این میان کیف های پول سخت افزاری که اغلب و بخصوص در نمونه های اولیه بسیار شبیه حافظه های فلش USB هستند که به چیپ ها و نرم افزار های امنیت برای نفوذناپذیری در مقابل هک شدن مجهز شده اند؛ و از کلید خصوصی آدرس کاربر برو شبکه بلاکچین نگهداری میکنند و هرگز حتی زمانی که برای استفاده و انجام تراکنش به رایانه متصل می شوند گلید خصوصی از آنها جابجا نمیشود.

بیشتر بخوانید

اگرچه شرکت های کمی موفق ورود به عرصه این دسته از کیف های پول رمز ارز شده اند اما برای انتخاب یک کیف پول سخت افزاری باید به مواری مانند نوع اتصال، رمز ارزهای قابل پشتیبانی توسط کیف ، امنیت تکنولوژی رمزنگاری و شاخص ها و ویژگی های دیگر آنها توجه کرد.

تیدافای برای سهولت کاربران در خصوص انتخاب کیف پول سخت افزاری مناسب به بررسی تخصصی، مقایسه و معرفی برترین کیف های پول سخت افزاری پرداخته و در این صفحه آنها را برای شما لیست کرده ایم.

این صفحه و کلیه صفحات تیدافای به طور منظم به روز میشوند.

فهرست