1. صفحه اصلی
  2. کیف پول آلت کوین

برترین کیف های پول آلت کوین

در شروع عصر رمزارزها ( کریپتو کارنسی ها) بیت کوین به عنوان تنها دارایی کاربردی رمز ارزها بر بستر تکنولوژی بلاکچین شناخته می شد؛ اما با مرور زمان ما شاهد سربرآوردن نسل اول رمزارز های جدید بودیم که به طور قطع به نوعی پروتکل بیت کوین را بهینه کرده و ویژگی ها و کاربردهای جدیدی را به رمزارزها اضافه کردند. این رمزارز ها و رمزارزهای بعد از آن به طور عمومی آلت کوین ( ارزهای جایگزین بیت کوین به عنوان رمزارز اولیه و اصلی ) نامیده می شوند و به طور کلی هر رمز ارزی در بازار کریپتو به غیر از بیت کوین در دسته آلت کوین ها قرار میگیرد.

بیشتر بخوانید

اگرچه اغلب رمز ارزها دارای کیف پول اختصاصی هستند اما برای فعالین بازار رمز ارز کار سخت و پیچیده ای است که با سبد متنوع رمز ارزها برای هر یک از دارایی های خود کیف پول اختصاصی جداگانه داشته و دارایی های خود را رصد کنند؛ از این رو کیف پول های آلت کوین ها با قابلیت چند ارزی وارد عرصه شده و امکان دریافت، پرداخت و نگهداری آلت کوین های متنوع در یک کیف پول را به کاربران عرضه کردند.

اگر به دنبال تنوع دادن به سبد دارایی های رمز ارز خود هستید و یا بدنبال بهترین کیف پول امن و کاربردی برای نگهداری دارایی های رمز ارزی خود هستید تیدافای به بررسی تخصصی و فنی ، مقایسه و معرفی برترین کیف های پول آلت کوین ها های بپرداخته و در این صفحه آنها را برای شما لیست میکند.

این صفحه و کلیه صفحات تیدافای به طور منظم به روز میشوند.

فهرست