تیدافای بانک اطلاعاتی رایگان بازارهای مالی

 

داستانِ تیدافای از کجا شروع شد؟

داستان تیدافای از اونجایی شروع شد که برای دسترسی به منابع و ابزار های مختلف در بازار های مالی و اقتصادی دچار چالش شدیم . هسته اصلی تیم تیدا فای جمعی از دوستان بودن که دغدغه سرمایه گذاری شخصی داشتند اما به نتیجه رسیده بودن جهت سرمایه گذاری صحیح در هر زمینه ای نیازمند دسترسی به داده ها ابزار ها و منابع صحیح و بروز دارند.

پیدا کردن این منابع در اینترنت به تنهایی کار بسیار سختی بود و مثل گشتن دنبال سوزنی بود در انبار کاه ، اما این جمع دوستانه به دلیل رفع نیاز های شخصی خود با دغدغه دستیابی به منابع و ابزار های اقتصادی و بازار های مالی این مسیر رو طی کردند ، دغدغه و نیاز کاربران فارسی زبان و تجربه شخصی در این مسیر و پاره ای از اتفاقات باعث شد تصمیم به راه اندازی یک سرویس رایگان برای کاربران فارسی زبان در سراسر دنیا بگیریم که فهرستی از منابع و ابزار ها رو معرفی و نقد و بررسی کنیم.

درباره ما :

از زمانی که وارد فضای بازارهای مالی شدیم، متوجه شدیم که موفقیت تحلیلگران،معامله گران و سرمایه گذاران به توانایی آنها در کشف محصولات و پلتفرم های ارزشمند وابسته است. در این زمان بود که تصمیم گرفتیم تیدافای را ایجاد کنیم، سایتی که به شما در تصمیم گیری آگاهانه کمک می کند.

تیدافای متولد شد تا با معرفی ابزار ها و منابع مناسب سرمایه گذاری رو آسون تر کنه. ما این امکان رو فراهم کردیم تا با معرفی بهترین ابزار ها در هر بخش مثل :  بهترین صرافی های رمز ارز  و  معرفی سایت های ارائه کننده اطلاعات ایر دراپ  و  سایت های خبری داخلی و بین المللی ارز دیجیتال  و غیره  دیگه وقت زیادی رو برای سرچ در بازار گسترده سرمایه و رمز ارز کرپتو از دست ندین .

چشم انداز تیدافای :

در حال حاضر تیدافای پلتفرم جامع منابع و ابزار های مالی و ارز های دیجیتال کریپتو هست یک “ بانک اطلاعاتی بازارهای مالی ” . اما این تمام خواسته ما نیست ؛ ما در مسیر ارز های دیجیتال راه های بسیاری داریم و بزودی آموزش های زیادی رو در اختیار کاربران تیدافای قرار میدهیم پس همین الان مارو در اینستاگرام دنبال کنید تا آخرین اخبار و آموزش ها رو از دست ندین .

ماموریت ما :

ارائه یک راه حل ساده و جامع و یک مرحله ای برای همه منابع و ابزارهای اقتصادی، بازارهای مالی و سرمایه، ارزهای دیجیتال و سایر کاربردهای رمزنگاری و بلاکچین به کاربران است. از تجارت فردی در ارزهای رمز پایه یا بازارهای مالی گرفته تا موسسات و دولت‌هایی که برنامه بلاک چین خود را تسهیل می‌کنند، رسالت تیدافای ارائه خدمات و اطلاعات مفید به هر یک از کاربران در حوزه اقتصاد، بازار مالی جهانی، بازار سرمایه و سهام و بازار و حوزه رمزارز ها و بلاکچین است.

همچنین امروزه، علاقه مندان به بازارهای مالی و سرمایه، ارزهای دیجیتال و سهام باید تحقیقات جامعی را برای شناسایی محصولات و خدمات قابل اعتماد انجام دهند، زیرا انتخاب از بین تعداد فزاینده محصولاتی که به حوزه های اقتصاد، مالی و سرمایه و رمزنگاری راه پیدا می‌کنند، استرس‌ زاتر و پر هزینه‌تر شده است. از این رو، نیاز به پلتفرم‌های بررسی است که تمام منابع لازم را برای کشف تفاوت‌ها بین بهترین وب‌سایت‌ها، ابزار ها و منابع فراهم کند.

رسالت ما :

✓ توسعه بانک اطلاعاتی بازار های مالی

✓  بررسی و معرفی سایت های حوزه ارز دیجیتال

✓  کاربر محور بودن

✓  بروز رسانی های مداوم

✓ معرفی بهترین منابع و ابزار های مالی

✓ توسعه آموزش های کریپتو و ارز دیجیتال

همچنین هدف ما این است که شما را با وب سایت مناسب بر اساس عبارت جستجوی شما مرتبط کنیم. در تیدافای، وب‌سایت‌ها بر اساس جایگاه ارزهای دیجیتالی که در آن قرار دارند، دسته‌بندی می‌شوند؛ و به صورت ارگانیک طیف وسیعی از سوله‌های رمزنگاری را تجزیه و تحلیل کرده تا اطمینان حاصل شود که بررسی‌های ما به اکو سیستم متنوعی که جامعه کریپتو را تشکیل می‌دهد پاسخ می‌دهند. در اینجا، مبتدیان، توسعه‌دهندگان، متخصصان رمزارز، معامله‌گران و سایر شرکت‌کنندگان رمزارز می‌توانند به محتوای مختصر مربوط به بخش رمزنگاری انتخابی خود دسترسی داشته باشند. بررسی‌های طبقه‌بندی‌شده ما نقاط قوت و ضعف بهترین وب‌سایت‌های رمزنگاری و نحوه مقایسه آن‌ها را با سایر وب‌سایت‌های برتر ارزهای دیجیتال در لیست‌های رمزنگاری ما نشان می‌دهد. با همه این ویژگی‌ها و موارد دیگر، می‌توانید مطمئن باشید که انجام و پیوند تحقیقات و تجزیه و تحلیل رمزارز مورد نظر خود در زمان رکورد و به صورت رایگان امکان‌پذیر است. بنابراین، چه به دنبال سایت خاص هستید درباره ارز های دیجیتال یا صرفاً منبع خوبی می‌خواهید که بتواند به شما در انجام تحقیقات کریپتو کمک کند، تیم نویسندگان ما بررسی‌های گسترده‌ای از سایت‌های رمزنگاری دارای رتبه برتر انجام داده‌اند، بنابراین نیازی به انجام آن ندارید. سپس به شما نگاهی عمیق‌تر به خود سایت و یک نظر شخصی کلی در مورد اینکه آیا واقعاً ارزش زمان و تلاش شما را دارد قبل از ارائه آن در یک پاراگراف کوتاه و مختصر به شما خواهیم داد.

 

 

فهرست