به گفته InvestAnswers: معامله بلک راک و کوین‌بیس می‌تواند باعث افزایش ارزش بیت کوین به 773000 دلار شود.

 

یک تحلیلگر محبوب رمزارز در حال تجزیه و تحلیل این موضوع است که چگو نه همکاری بین دو غول مالی می تواند باعث انفجار بیت کوین (BTC) به 773000 دلار شود.

هفته گذشته، Coinbase مستقر در ایالات متحده اعلام کرد که با بلک راک، بزرگترین شرکت مدیریت دارایی در جهان، همکاری می‌کند تا تجارت ارزهای دیجیتال را برای مشتریان ثروتمند فراهم کند.

اگر بلک راک 0.5 درصد از دارایی های خود را با استفاده از ضریب پیش بینی من که 21 برابر است تحت مدیریت بیت کوین قرار دهد، 1.05 تریلیون دلار ارزش بازار را تحت تأثیر قرار می دهد که حدود 75000 دلار به قیمت بیت کوین اضافه می کند و آن را به 98000 دلار می رساند و بازگشت سرمایه از قیمت امروز 326 درصد است. این بسیار بسیار قابل دستیابی است…

حالا اگر 1% را اختصاص دهند که البته برای رسیدن به آن سطح زمان می برد، حدود 2.1 تریلیون دلار به ارزش بازار اضافه می کند، 150000 دلار به قیمت اضافه می کند و این باعث می شود که قیمت آتی بیت کوین به 173000 دلار برسد که یک قیمت جذاب است. 652 درصد سود از اینجا.

اگر آنها 5٪ را اضافه کنند، چیزی که دن تاپیرو می گوید، من فکر می کنم خیلی تهاجمی است. شاید با گذشت زمان، شاید در سه تا پنج سال آینده، این امر ممکن باشد. این امر به راحتی قیمت بیت کوین را به 773000 دلار در سه تا پنج سال آینده خواهد رساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست