1. صفحه اصلی
  2. تجمیع کننده اخبار

تجمیع کننده اخبار

راه های متنوعی برای دسترسی به جدید ترین اخبار بازارهای مالی و رمز ارز ها وجود دارد؛ اخبار بازارها، توسعه پروژه ها و رویداد ها را میتوانید با دنبال کردن سایت های مختلف، انجمن ها، صفحات شبکه های مجازی نظیر دیسکورد، تویئتر و سایر شبکه های اجتماعی، کانال های رسمی و راه های دیگر دنبال کنید؛ اما پیگیری تمام منابع خبری بسیار زمانبر است و دغدغه بسیاری از فعالان بازار های مالی جا ماندن از خبر و یا رویدادی است که در روند سرمایه گذاری آنها موثر است.

سایت های تجمیع کننده اخبار برای رفع این مشکل بوجود آمده اند تا با تجمیع اخبار از سایت ها و منابع مختلف در یک سامانه کار را برای کاربران خود آسان کنند.

بیشتر بخوانید

سایت های تجمیع کننده اخبار با قابلیت تنظیم منابع، موضوعات و دسته هایی که کاربر تمایل به دریافت اخبار از آنها داردو بسیاری از فیلترها و ابزارهای دیگر کل اخبار مورد نظر کاربر را در یک صفحه نمایش میدهند.

انتخاب و پیدا کردن برترین سایت تجمیع کننده اخبار نیاز به زمان و بررسی بسیار دارد  ما در تیدافای به بررسی تخصصی، مقایسه و معرفی بر ترین کارگزاری های بازار های مالی میپردازیم و در این صفحه آنها را برای شما لیست میکنیم.

این صفحه و کلیه صفحات تیدافای به طور منظم به روز میشوند.

فهرست