1. صفحه اصلی
  2. تامین مالی

معامله گری با تامین مالی

حساب های تامین مالی شده برای معامله گری (funded trading accounts) و تامین مالی برای معاملات در بازارهای مالی وسرمایه و رمز ارز ها یکی از خدماتی است که توسط برخی از کارگزاری ها و سایت های تامین مالی انجام میشود.

در این نوع از حساب ها کاربر پس از رسیدن به اهداف معاملاتی تامین کننده در حساب دمو با پرداخت مبلغ بسیار ناچیزی یا به صورت رایگان یک حساب معاملاتی با موجودی جهت معامله در بازار های مالی و رمز ارز ها دریافت می کند و با رسیدن به اهداف مالی در بازه مشخص شده بخشی از سود حاصل از معاملات را از تامین کننده سرمایه دریافت میکند.

بیشتر بخوانید

استفاده از این نوع حساب بویژه به افراد تازه وارد به بازار های مالی برای کمتر شدن ریسک ضرر و افرادی که سرمایه خود را در موقعیت های معاملاتی بلند مدت و یا هولد رمزارزها درگیر کرده اند پیشنهاد می شود.

پیدا کردن یک سایت و یا کارگزاری معتبر تامین کننده سرمایه جهت معاملات لازمه بررسی شرایط و قوانین عضویت و معاملات و همینطور میزان سهم از سود پرداختی و کارمزدها میشود.

ما در تیدافای به بررسی تخصصی، مقایسه و معرفی برترین تامین کنندگان مالی برای معامله در بازار های مالی و سرمایه و رمز ارزها میپردازیم و در این صفحه آنها را برای شما لیست میکنیم.

این صفحه و کلیه صفحات تیدافای به طور منظم به روز میشوند.

فهرست