1. صفحه اصلی
  2. امنیت در بلاک چین
  3. Crypto Scam Checker

معرفی Crypto Scam Checker

همانطور که انتظار می رفت، کلاهبرداران با راه اندازی پروژه های نیمه تمام و اجرای طرح های بازاریابی دقیق برای جذب سرمایه گذاران از این روند استفاده کردند. در بیشتر موارد، این سرمایه‌گذاری‌های مشکوک، طرح‌های پونزی یا تلاشی برای پمپ کردن و ریختن سکه‌های چرندی بودند. صرف نظر از استراتژی مورد استفاده، هدف یکسان بود: کلاهبرداری از سرمایه گذاران ناآگاه از وجوه خود.

هجوم این طرح‌های غیرقانونی بود که کریس بیتی، موسس و مدیر عامل Fried.com را ترغیب کرد تا Crypto Scam Checker را در ژانویه 2018 راه‌اندازی کند. این ابزار به عنوان یکی از ویژگی‌های Fried.com راه‌اندازی شد که بر انتشار اطلاعات و تمرکز دارد. راه حل های مربوط به حریم خصوصی اینترنت، بلاک چین، ارزهای دیجیتال و سایر فناوری های نوظهور.

بیشتر بخوانید

Crypto Scam Checker یک پایگاه داده از وب سایت ها و پروژه های رمزنگاری و وضعیت اعتبار آنها است. در اینجا می توانید وارد یک وب سایت یا پروژه شوید و بررسی کنید که آیا طرح قانونی است یا خیر. هدف، ارائه سیستمی است که تجزیه و تحلیل و تعیین کند که آیا یک پروژه کریپتو قانونی است یا کلاهبرداری. نتیجه‌گیری این مطالعه در پایگاه داده وارد می‌شود به این ترتیب که هرگاه کاربر وارد هر یک از وب‌سایت‌ها یا طرح‌های رمزنگاری برجسته شود، جستجوگر کلاهبرداری وضعیت سایت را تأیید می‌کند و نشان می‌دهد که آیا کلاهبرداری یا ایمن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست