1. صفحه اصلی
  2. ارائه دهندگان API

ارائه دهتگان خدمات API

API مخفف عبارت Application Programming Interface است که یکی از ویژگی های مهم هر فناوری بلاک چین است. فناوری بلاک چین مکانیزمی است که در آن همه ارزهای دیجیتال کار می کنند و همه اینها از زمان ایجاد بیت کوین شروع شده است. هر ارز دیجیتال دیگری فناوری بلاک چین خود را نیز توسعه داده است که به طور خودکار به این معنی است که API ها می توانند مشابه اما متفاوت باشند.

API مجموعه ای از توابع و رویه هایی است که اجازه ایجاد برنامه هایی را می دهد که به ویژگی ها یا داده های یک سیستم عامل، برنامه کاربردی یا خدمات دیگر دسترسی دارند.ارزهای رمزنگاری شده دقیقاً به همان اندازه که به کیف پول دیجیتالی نیاز دارند تا کار کنند و ایمن باشند به API نیز نیاز دارند.

بیشتر بخوانید

APIها همیشه در دسترس هستند، اما همه آنها برای استفاده در دسترس نیستند، زیرا طیف گسترده ای از آنها با ویژگی های مختلف وجود دارد. هنگام انتخاب یک نوع API، ویژگی‌ها مهم هستند، ببینید چه کاری می‌تواند برای شما انجام دهد و به نظر می‌رسد چه مزیت‌هایی در حین استفاده از آن به دست می‌آورید. بهترین API ها آنهایی هستند که عملکردهای عالی، سهولت در استفاده و داده های دقیق دارند. همچنین مراحل یا سطوح مختلفی برای یک API وجود دارد که تابعی از نوع دستوراتی است که می تواند اجرا کند.

ما در تیدافای به بررسی تخصصی و معرفی سایت های ارئه API میپردازیم و در این صفحه آنها را برای شما لیست میکنیم.

این صفحه و کلیه صفحات تیدافای به طور منظم به روز میشوند.

فهرست